В първата контролна среща юношеските тимове на "Локомотив" (Мездра) и "Атлетик" (Козлодуй) направиха интересен за гледане мач. Момчетата на Стоян Стоянов бяха по-добрия тим и натискаха съперника през целия двубой. Първата част завърши при резултат 1:0 в полза на домакините. Попадението бе дело на Цеци Караиванов.

През второто полувреме "железничарите" доминираха и не оставиха почти никакви шансове на гостите за попадение. Редяха атака след атака и закономeрно стигнаха до втори гол, дело на Марио Пламенов. В самия край на двубоя гостите стигнаха до почетно попадение и оформиха крайното 2:1.

Във втората проверка малките "железничари" тотално надиграха съперника. Във вратата на противника валяха гол след гол и до почивката резултатът стана 5:1.

През втората част темпото се запази и атаките зачестиха. Юношите на "Локомотив" се развихриха и вкараха още четири гола, правейки разгромния резултат 9:1. Реализатори за домакините бяха Иван Петров, Константин Христов, Теодор Георгиев, а с две попадение се отчетоха Калоян Каменов, Теодор Симеонов и Вилиян Костов.

Следващата проверка за момчетата на Стоян Стоянов е на 22-ри февруари, събота, от 10:30 часа срещу тима на "Чавдар" (Етрополе). Двубоят е на помощното игрище на стадион "Локомотив" в Мездра.