© архив

Домакините взеха инициативата в началото на мача, но състезателите на "Бдин" се активизираха и само за 6 минути отбелазаха три безответни гола. В 16-ата минута Цветомир Тодоров центрира от фаул и Ивайло Иванов с глава направи 0:1. Три минути по-късно Руслан Куанг, който в тази среща започна като титуляр, бе съборен в наказателното поле и последва дузпа за гостите, която Александър Соколов реализира за 0:2. В 22-ата минута Деян Захариев напредна отдясно и от малък ъгъл прати топката в напречната греда, а Руслан Куанг я довкара в мрежата - 0:3.

И началото на втората второто полувреме част бе по-добро за домакините. В 52-ата минута Калоян Ненчев бе отлично изведен, напредна сам и с удар под плонжа на вратаря намали на 1:3. В 61-ата минута Ненчев центрира от корнер и Димитър Колимечков засече топката в мрежата, като върна интригата в мача - 2:3. До края играта стана двуостра, като домакините атакуваха по-често в търсене на изравнителен гол, а гостите контраатакуваха опасно. В 77-ата минута Руслан Куанг бе технично изведен сам срещу вратаря и окончателно реши нещата - 2:4, а до края резултатът остана непроменен.

За "Бдин" в тази среща играха: Павел Станев, Ивайло Иванов, Стойчо Стойков, Ангел Цолов, Стефан Стефанов, Руслан Куанг, Калоян Цветков, Цветомир Тодоров, Мартин Николов, Деян Захариев, Александър Соколов /Росен Вергилов, Теодор Тошев, Кристиан Йошов, Велислав Петров/.

След мачовете от 14-ия кръг "Бдин" събра 25 точки и е на пета позиция във временното класиране. Заради изборите, срещите от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига са насрочени за петък, 12 ноември, от 14:30 часа. "Бдин" е домакин на последния в класирането "Ювентус" Малчика.