В 15-ата минута обаче играещия треньор Любомир Иванов центрира от фаул и Борислав Иванов откри резултата. До края на полувремето Ангел Русев пропусна да удвои. Той пропиля отлична възможност и в началото на втората част. В 70-ата минута топката беше избита и Милен Тонев с топовен удар от границата на наказателното поле фиксира окончателното 2:0. В оставащото време видинския страж Павел Станев спаси два гола. Влезлият като резерва Петьо Славчев пък не уцели от няколко метра вратата на Бдин.

За цял мач гостите отправиха само един удар, дело на влезлия като резерва Мартин Николов, но Димитър Димитров посрещна топката с гърди. Другото бяха дълги подавания напред, които не доведоха до нищо.

Така само за няколко дни Партизан елиминира Бдин от турнира за купата на Аматьорската футболна лига и го победи за първенство, отдалечавайки го на 8 точки от първото място.

Източник: sportal.bg