Двубоят започна добре за „Левски“. Домакините атакуваха съперника и поддържаха добро темпо на игра. В 15-ата минута „сините“ успяха да открият резултата чрез капитана Николай Христов.

След половин час игра гостите изравниха. Капитанът и голмайстор на „болярите“ Димитър Байдаков с хубав удар направи резултата 1:1 и върна интригата в двубоя. Така завърши първото полувреме.

През втората част и двата тима искаха да отбележат победния гол. Домакините имаха няколко чисти ситуации, но не успяха да се възползват от тях и да стигнат до трите точки. Гостите разчитаха на контраатаки, които не доведоха до нищо опасно. Така срещата завърши 1:1 и двата състава си поделиха по едно точка.

Така след този двубой „Левски“ остава на върха във временното класиране с актив от 41 точки, а „Етър-2“ е на 14-то място с 18 пункта.

Главен рефер на срещата бе Ивайло Благоев от Плевен. Негови асистенти бяха Венцислав Банчев и Тихомир Маринов, и двамата от Ловеч.

Стартови състави:
„Левски“ (Лом): Диян Вълков, Гален Ненов, Раиф Мурадов, Анатоли Киков, Мариян Огнянов, Георги Цеков, Васил Сапунджиев, Николай Николов, Александър Веселинов, Николай Христов(к), Цветин Неделчев
старши треньор: Благой Кръстанов

„Eтър-2“: Иван Георгиев, Димитър Цонев, Юлиян Райков, Теодосий Райков, Милен Савов, Димитър Динев, Борислав Марков, Кристиян Кънчев, Антониян Харалампиев, Димитър Байдаков (к), Десислав Пенев
старши треньор: Марин Стефанов