Стотици зрители наблюдаваха майсторското управление на пилотите. След обръщането на трасето, те демонстрираха изключителни умения, което предизвика овациите на публиката. Състезанието предизвика голям интерес и през трите състезателни дни. Именно поради това, въпреки дъжда, зрители и участници търпеливо изчакаха най-интересната част - награждаването на победителите.

Призьорите в отделните класове получиха купи, медали, ваучери и множество предметни награди, осигурени от спонсорите на надпреварата. Преди церемонията по награждаването кметът на Мездра, инж. Генади Събков поздрави участниците, а главният организатор на състезанието - Стоян Францов, благодари на съорганизаторите и спонсорите за оказаното съдействие, след което обяви и класирането в отделните класове.

В клас "Стандарт" триумфира екипажът от Кърджали Валентин Пенев/ Ангел Костадинов с общо време от трите състезателни дни 7:31:40 ч. Среброто заслужиха Владимир Раденков и Димитър Паунов от Нови Искър с време 7:45:28 ч., а бронзът - Пламен Исаев /Симеон Петров от Горна Оряховицас време 8:01:29 ч.

В клас "Модифициран" първо място заеха Калин Митров и Владимир Велков от Своге с време 9:28:54 ч. Втори се наредиха Християн Георгиев и Мариян Петков от Плевен с време 12:26:26 ч., а трети - Драго Янев и Милен Бозуков от Варна с време 12:51:30 ч.

В най-атрактивния клас - "Прототип", победители станаха представителите на Гърция Рулис Цекмезоглу - пилот и Кирякос Пампорис - навигатор от клуб "Hardcore 4×4", с общо време от трите дни 11:19:29 ч. На второ място се нареди тандемът Светослав Камишев/ Ангел Марков от Сандански и време 12:46:54 ч., а на трето - румънският екипаж Костин Фантана и Виктор Бачука от клуб "Dojo Motorsport Team" с време 17:09:53 ч.

Специална награда имаше и за победителя Траян Георгиев от клас "Турист", който нямаше състезателен характер.

И както в истинско автомобилно шоу, след награждаването шампанското се сля с дъждовните капки, за да зарадва зрители и участници.