И четирите гола срещу формацията от Сливница вчера вкараха новите попълнения в състава на домакините.Централният защитник Николай Дичев откри резултата още в 6-та мин., засичайки центриране от ляво на Ангел Русев. Три минути по-късно привлеченият в началото на седмицата от Верея (Стара Загора) атакуващ полузащитник Янислав Иванов покачи с шут от границата на пеналта. 3:0 направи бившият голмайстор на Етър (Велико Търново) Цветомир Тодоров след самостоятелен пробив в 14-та мин. Хаджиев вкара почетния гол за Сливнишки герой от дузпа в 70-та мин. Четири минути преди края взетият от Добруджа (Добрич) офанзивен полузащитник Леонел Матадос асистира на Александър Веселинов и юношата на Монтана оформи крайния резултат.

Кариана: Станев, Илиев, Ив.Тодоров, Дичев, Ст.Георгиев, Д.Иванов, Цеков, Николов, Я.Иванов, Русев Цв.Тодоров (Стоянов, Цолов, Младенов, Л.Иванов, Александров, Веселинов, Лазаров, Матадос, Никифоров).

Сливнишки герой: Димитров, Кафтанов, Деспотов, В. Георгиев, Маринов, Иванов, Аличков, Попов, Котаров, Кр.Георгиев, Хаджиев (Николов, Ничев, Свиленов, Карагьозов, Маймунков, Методиев, Николов).

Главен съдия: Венислав Живков

Помощници: Владимир Вълов, Стилиян Иванов

Стадион с изкуствена настилка в село Ерден -1 00 зрители.