Карианци създадоха първата опасност пред вратата на Павел Здравков още в 8-та мин., но Георгиев и Бастунов не се ориентираха в мелето. Десет минути по-късно стражът на гостите спаси удара на Мичев излязъл сам срещу него. Несебър можеше да открие резултата в 28-та мин., когато Сава Савов бе оставен непокрит в пеналта, но изпрати топката покрай дясната греда. Пет минути преди почивката Деян Молдованов стреля опасно от фаул, но вратарят Павел Станев се разтегна и изби в корнер.

Домакините стигнаха до трите точки в разстояние само на пет минути. 1:0 стана в 72-та мин., когато Димитър Георгиев засече в мрежата центриране от ляво на влезлият като резерва Лионел Матадос. В 77-та мин. Цветомир Тодоров изведе Георгиев зад защитата на гостите и той пусна топката покрай вратаря за 2:0.

Кариана (Ерден) – Несебър 2:0

Кариана: Павел Станев, Ангел Цолов, Николай Дичев, Цветко Иванов, Владимир Мичев-кап., Ивелин Илиев, Красимир Илиев (67-Янислав Иванов), Димитър Георгиев, Цветомир Тодоров (89-Георги Илиев), Ангел Бастунов (46-Лионел Матадос). Треньор: Веселин Велииков.

Несебър: Павел Здравков, Деян Молдованов-кап., Джуниет Али, Симеон Баев, Галин Димов (78-Симеон Русев), Николай Дросев (74-Беркай Халил), Димитър Попов, Реджеб Халил, Сава Савов, Атанас Пашалиев, Нуретин Пюскюлю (78-Николай Дамянов). Николай Жечев.

Голмайстори: 1:0 Димитър Георгиев (72), 2:0 Димитър Георгиев (77), .

Главен съдия: Ивелин Занев.

Асистенти: Светослав Стойчев, Теодор Петров.

Жълти картони: Цветомир Тодоров (Кариана); Деян Молдованов, Симеон Баев, Реджеб Халил, Атанас Пашалиев (Несебър).

Стадион: „Кариана”-150 зрители.