Тодоров откри и закри головата сметка на домакините. Юношата на Бдин (Видин) изведе карианци напред в резултата още в 5-ата минута на мача след двойно разиграване в наказателното поле с Християн Василев, а в 86-ата минута оформи разгрома с шут от далеч. Дичев направи 2:0 в 18-ата минута, като голът е трети за него в контролите.

До почивката Цеков оформи класиката с удар в близкия ъгъл на вратаря. През второто полувреме Леонел Матадос се разписа на два пъти с глава след центрирания на Цеков.

Кариана: Станев - кап., Л. Иванов, Дичев, Ив.Тодоров, Цолов, Николов, Хр. Василев, Цв.Тодоров, Цеков, Русев, Я.Иванов (Стоянов, Матадос, Й. Тодоров, Д.Иванов, Евг. Игнатов).

Балкан: Петров, Подев, Василев, Мартинов, Георгиев, Ботев, Бояджиев, Иванов, Атанасов-кап., Данчев, Ризов (Вълчев, Влайковски, С. Николов, Редовски, Н. Николов).

Главен съдия: Даниел Цолов.

Асистенти: Николай Михайлов, Никола Георгиев.