Още в 3-ата минута Георгиев засече на близката греда центриране отдясно и откри резултата - 1:0. В 8-ата минута Илиев го изведе сам срещу вратаря на Марек и опитният футболист не сгреши за 2:0. До края на полувремето Цветомир Тодоров и Владимир Мичев бяха близо до отбелязването на трети гол.

Дупничани намалиха в 41-ата минута след центрира от фаул и меле пред вратата на Павел Станев. След почивката сериозни пропуски за Кариана направиха Николай Николов, Георги Илиев, Ангел Бастунов и Евгени Игнатов.

До края на лагера си в Сандански (8-19 януари) възпитаниците на треньора Веселин Великов ще премерят сили и с домакините от Вихрен. Проверката е в събота, 19 януари, от 12:00 часа, а веднага след нея отборът се завръщат обратно у дома.

Кариана (Ерден): Павел Станев, Ангел Цолов, Стоян Предев, Николай Дичев, Диян Иванов, Николай Николов, Владимир Мичев, Лионел Матадос, Ивелин Илиев, Цветомир Тодоров, Димитър Георгиев (Петър Начев, Цветко Иванов, Георги Илиев, Християн Илиев, Янислав Иванов, Евгени Игнатов, Ангел Бастунов).