Ангел Русев изведе Кариана напред в 20-та мин., след като засече центриране на Евгени Игнатов-Бамзе и изпрати топката в горния ляв ъгъл. Николай Иванов от гостите реагира бурно при гола и бе изгонен с червен картон от главния съдия Николай Малджански. До края на първото полувреме пропуски за домакините направиха Русев и Георги Цеков, а удар на Илиан Христов срещна напречната греда. След почивката Кариана продължи да контролира играта, но вторият гол падна чак в 82-та мин. Тогава след пробив на Цветко Иванов от ляво, топката стигна до Игнатов, който майсторски се освободи от защитник на гостите и стреля неспасяемо над вратаря. В добавеното време от дузпа Симеон Вешев отбеляза почетното попадение за Чавдар.

На трето място в турнира се класира отборът на Миньор (Перник) след минимален успех с 1:0, с гол на Владимир Гогов, над Балкан (Ботевград). Пети се нареди сборната формация на Първа атомна (Козлодуй) спечелила с 5:3, след изпълнение на дузпи, мача си със Сливнишки герой (Сливница). Подгласниците на победителя си тръгнаха от село Ерден с футболни екипи, осигурени от Областния съвет на БФС в Монтана.

Кариана: Павел Станев, Георги Илиев, Иван Тодоров, Цветко Иванов, Николай Николов, Деян Иванов, Георги Цеков, Илиан Христов, Ангел Русев, Евгени Игнатов-кап., Стенислав Георгиев (Румен Рангелов, Васил Тачев, Ангел Цолов, Милен Младенов, Тони Валентинов, Гроздан Илиев, Стефан Тодоров, Мартин Пламенов).