След почивката карианци натиснаха и в 57-ата минута току-що влезлият в игра Ангел Бастунов намали на 2:1. Тогава Ивелин Илиев-Шакири центрира в наказателното поле, Димитър Георгиев засече с глава, вратарят Емил Михайлов изби, но топката попадна у Бастунов и 18-годишният нападател я изпрати в мрежата. След гола гостите тръгнаха още по-смело в атака, но Цветомир Тодоров, Ивелин Илиев и на два пъти Димитър Георгиев пропуснаха да изравнят.

В следващия кръг Кариана гостува на Струмска слава (Радомир). Мачът е на 2 март (събота0 от 14:30 часа. ЦСКА 1948 пък идва на стадион "Огоста" в Монтана на 4 март (понеделник) от 17:30 часа.

ЦСКА 1948 (София): Емил Михайлов, Сашо Александров, Апостол Попов, Димо Атанасов, Янко Сандански, Петър Генчев (76-Радой Божилов), Чавдар Ивайлов (64-Николай Христов), Мариян Огнянов, Денислав Александров (89-Димитър Буров), Спас Георгиев, Андон Гущеров. Треньор: Петков Петков.

Кариана (Ерден): Павел Станев, Ангел Цолов, Цветко Иванов, Стоян Предев, Николай Дичев, Николай Николов, Ивелин Илиев, Красимир Илиев (46-Владимир Мичев), Димитър Георгиев (74-Евгени Игнатов), Цветомир Тодоров, Лионел Матадос (56-Ангел Бастунов). Треньор: Веселин Великов.

Голмайстори: 1:0 Андон Гущеров (19 мин. дузпа), 2:0 Денислав Александров (28 мин. ), 2:1 Ангел Бастунов (57 мин.).

Главен съдия: Иван Иванов.

Асистенти: Петър Рангелов, Юлиян Тодоров.

Национален стадион "Васил Левски" - София: 100 зрители.