Припомняме, че в първия кръг гостуваха на „Пирин“ ГД, който заема трето място във временното класиране, и загубиха с 45:22 (23:13) голова разлика.

Мачът с „Осъм“ Ловеч се игра в многофункционалната спортна зала в курортния град Вършец, в която мездренските „железничари“ ще играят домакинските си срещи.

През първото полувреме "червено-черните" играха равностойно и изоставаха само на 4 гола разлика и се оттеглиха на почивката при резултат 12:16.

През втората част обаче гостите, които са на второ място в класирането, вдигнаха оборотите и увеличиха преднината си. Гостите превъзхождаха съперника си и във физическата подготовка, което им даде възможност да бъдат пълни господари на терена.

„Локомотив“ игра в следния състав:

На вратата – Деян Василев, Петър Ганев и Георги Вълков.

В центъра бяха Валентин Гачев и Кристиян Георгиев, ляв гард Йордан Тонов и Милен Валентинов – десен гард, разпределител – Илиян Младенов. Божидар Сименов – пивот.

Резерви – Никола Кръстев, Юли Андреев, Цветан Цеков,

Най резултатни в двата мача бяха Милен Валентинов, Илиян Младенов и Божидар Сименов с по 5 гола, Йордан Тонов – 4, Никола Кръстев – 3 и Валентин Гачев – 2.