„Сините“ от Лом поведоха в 6-та мин., когато Мариян Огнянов изведе Даниел Пехливанов сам срещу вратаря и той не сгреши. Домакините реагираха като ужилени и в 13-та мин. гол на Иван Колев бе отменен заради засада, която бе дълго оспорвана. В средата на полувремето Андон Гущеров изпусна отлична възможност да покачи, пропуск за Спартак пък направи Архан Исуф, като центрираната от него топката се отби от гредата.

Второто полувреме започна с натиск на варненци и пред Иван Колев и Мехмед Сабри се откриха добри възможности, но вратарят Дамян Дамянов показа защо бе взет на пожар от Ботев (Враца). По-добрата игра на Спартак все пак даде резултат и в 71-та мин. Янчо Андреев се ориентира най-добре при едно меле след корнер в наказателното поле на гостите и изравни. В третата минута на добавеното време стадионът избухна, след като Николай Иванов с шут от дъгата на наказателното поле изпрати топката в долния десен ъгъл.

Спартак (Варна) - Левски (Лом) 2:1

Спартак: 12.Християн Славов, 2.Велислав Боев (66-7.Георги Бабалиев), 19.Никола Борисов, 83.Иван Пенев, 13.Архан Исуф, 17.Цветан Илиев (69-20.Николай Иванов), 10.Янчо Андреев-кап., 45.Даниел Начев (59-6.Генади Луго), 9.Мехмед Мехмед, 5.Иван Колев (69-8.Георги Георгиев), 11.Виктор Митев. Треньор: Васил Петров.

Левски: 12.Дамян Дамянов, Васил Сапунджиев, 19.Петър Генчев, 13.Раиф Мурадов (88-10.Йордан Георгиев), 14.Деян Иванов, 15.Лъчезар Георгиев, 4.Николай Христов-кап., 17.Акрам Салхи (62-16.Мохамед Сила), 21.Мариян Огнянов (64-8.Даниел Кутев), 77.Даниел Пехливанов, 99.Андон Гушеров. Треньор: Ивайло Василев.

Голмайстори: 0:1 Даниел Пехливанов (6), 1:1 Янчо Андреев (71), 2:1 Николай Иванов (90+2).

Главен съдия: Венцислав Митрев.

Асистенти: Иво Колев, Виктор Кукуянов.

Жълти картони: Янчо Андреев (Спартак); Николай Христов, Мохамед Сила (Левски).

Стадион: „Спартак“-1100 зрители.