Двубоят премина под диктовката на домакините, но резултатът бе открит чак в 41-та мин. Тогава атака от ляво на Петко Петков завърши с извеждащо подаване към Георги Цеков и той от близо изпрати топката в мрежата. 6 минути след почивката отново Цеков се разписа този път с глава.

Натискът на сините от Лом продължи и в 62-та мин. Николай Николов направи резултата класически след асистенция на Мартин Динов. 4:0 стана в 67-та мин., когато Кристиян Григоров засече с глава центриране на Мариян Огнянов. До края на мача Николов (72) и Огнянов (87) оформиха разгрома над гостите.

Левски: Деян Вълков, Алекс Георгиев, Георги Цеков (57-Йордан Георгиев), Деян Иванов (75-Гален Ненов), Кристиян Григоров, Мариян Огнянов, Лъчезар Георгиев, Петко Петков (70-Рангел Абушев), Пиер Пиеров (46-Мартин Динов), Николай Христов-кап., Николай Николов. Треньор: Благой Кръстанов.

Пещера: Горги Милчев, 15. Златко Радославов, 23. Милко Милков, 11. Юлиян Младенов (капитан), 8. Младен Русков, 4. Младен Ивайлов, 19. Руси Шутев, 6. Румен Миков, 14. Радан Маринов, 94. Младен Ванев, 9. Славей Младенов.