Домакините от "Дреновец" откриха в 47-ата минута чрез Петров, а в 54-ата минута Георги Илиев удвои. Преднината от два гола мотивира футболистите от Дреновец, които реализираха още две попадения. Здравков в 65-ата направи резултата класически, а Стоянов в 78-ата оформи крайното - 4:0.

Така след тази среща "Локомотив" остава на 10-то място във временното класиране с 20 пункта, а "Дреновец" е 13-ти, с 15 точки.

Стартов състав на „Локомотив”: Кристиян Дяков, Мартин Михайлов, Генади Петров, Васислав Димитров, Николай Ковачев, Паоло Петков, Гроздан Илиев, Никола Цолов, Милен Василев, Лионел Матадос и Методи Янков
старши треньор: Николай Нинов

В следващия кръг "червено-черните" приемат дублиращия тим на "Ботев" (Враца). Мачът на стадион "Локомотив" е на 22-ри ноември, от 14:30 часа.