© Стоян Стоянов

Момчетата на Стоян Стоянов играха много силно, като превъзхождаха съперника през целия мач. Доброто представяне на „железничарите” и скоростните атаки доведоха до комфортна преднина на почивката от два гола. Автор на двете попадения стана Михаил Карашлийски.

Аванса сякаш успокои мездренчани, които допуснаха тима на „Звездичка” да върне един гол, правейки резултата 1:2.

В средата на второто полувреме бързоногият Теодор Симеонов с хубав удар оформи крайното 1:3 в полза на „железничарите” и попари надеждите на бургазлии за нещо повече в тази среща.

С този успех децата на „Локомотив” събраха 6 точки в актива, след две победи и една загуба, и в петък ще спорят за третото място на турнира „Купа Несебър”.

Възможните съперници, които ще се впуснат в битка за почетната позиция са ОФК „Несебър” и ФК „Пловдив сити”.