„Локомотив“ поведе в самото начало на срещата след автогол на Веселин Кирилов, а в 10-та минута Валдемар Стоянов отблизо реализира за 2:0.

В средата на първата част гостите получиха правото да изпълнят фаул, но Десислав Атанасов прати топката високо над вратата, пазена от Кристиян Дяков.

В ответната атака неточен удар отправи Методи Янков от „Локомотив“.

Превъзходството на домакините доведе до трето попадение, дело отново на Валдемар Стоянов, в началните минути на втората част.

В 73-ата минута след разбъркване в наказателното поле на „Първа атомна“ Лионел Матадос, паднал на земята, успя да прати топката в мрежата за 4:0.

Осем минути преди края на срещата Валдемар Стоянов се разписа за 5:0, оформяйки своя хеттрик в мача.

Стартови състави:

„Локомотив“: Кристиян Дяков, Камен Каменов, Генади Петров (Николай Генов) (Владимир Найденов), Васислав Димитров, Цветко Иванов, Светослав Валериев, Митко Красимиров, Милен Василев (Гроздан Илиев), Браиан Стоянов (к.), Валдемар Стоянов, Методи Янков (Лионел Матадос)
старши треньор: Николай Нинов

„Първа атомна“: Ивайло Върганов, Веселин Кирилов, Десислав Атанасов, Михаил Милчев, Александър Александров, Христо Карлуковски (Иван Маринов), Михаил Бешев, Еманоил Каменов, Николай Ганчев (к.), Радослав Батов (Велислав Китипов), Пламен Венелинов
старши треньор: Анатоли Тонов

Жълти картони: Милен Василев (Л)

Така след този кръг „железничарите“ имат актив от 28 точки и голова разлика 29:23.

В следващия кръг момчетата на Николай Нинов гостуват на „Левски 2007“ в град Левски. Двубоят е на 21-ви март, от 14:30 часа.