Домакините трябваше да догонват в резултата, след като в 18-ата мин. Юлиян Найденов се разписа за 0:1 с неспасяем удар с левачката. В 42-ата мин. капитанът на домакините Любомир Харачаров изравни с бомбен шут от границата на пеналта - 1:1. След самостоятелен пробив отдясно Веселин Троянов покачи на 2:1 в 65-ата мин. Четири минути по-късно Калоян Димитров се измъкна от засадата и направи 3:1. В последната минута на добавеното време Ангел Ангелов засече центриране от дясно и оформи крайния резултат - 4:1.

В друга мач от кръга Бойчиновци разгроми с 6:1 на собствен терен Вихър (Бързия). С хеттрик за домакините се отчете Кристиян Радославов (36, 56, 83 мин.) два гола вкара Денис Деков (45, 62 мин.), а един Милен Заков (67 мин). Почетното попадение за гостите бе дело на неостаряващия Георги Николов, който е и основен спонсор на своя отбор. Едно полувреме за Бойчиновци като дясно крило игра вратарят Росен Кирчев, а последният в защитата Димитър Иванов застана под рамката.