Двубоят срещу столичния тим бе равностоен, особено през първата част, която завърши при нулево равенство. В началото на второто полувреме Върбан Ценов засече центриране на Калин Атанасов, откривайки резултата в полза на мездренчани.

Десет минути преди края на срещата Андриан Найденов надбяга защитата, след извеждащ пас на Кристиян Иванов, правейки 2:0. Столичани върнаха едно попадение две минути преди края на мача.

Следващата контрола за тази възраст ще бъде срещу тима на „Монолит“ (Бяла Слатина). Датата и часът ще бъдат допълнително обявени, заяви за MediaNews наставникът на „железничарите“ Владимир Найденов.

Той разкри още, че младшата възраст на „Локомотив“ ще участва във футболния турнир „Сандански Къп“. Надпреварата ще се проведе от 22 до 26 февруари.