Монтанчани играха силно в нападение, но много брак при изпълнението на начален удар, особено в третата част, позволи на гостите от морската ни столица да поведат в резултата, като на моменти преднината им достигна 5 точки разлика.

Опитът и класата обаче бяха на страната на домакините и те затвориха гейма при 25:21, а с това и мача. Минчо Минчев бе най-резултатен за Монтана с 16 точки. С една повече от него Недков от Черно море стана топреализатор на мача.

Монтана - Черно море (Варна) 3:0 (25:19, 25:17, 25:21)

Монтана: Златко Кьосев 13, Иван Латунов 9, Александър Симеонов 8 (кап.), Любомир Агонцев 2, Минчо Минчев 16, Николай Къртев 5 (Георги Михалев 5, Делчо Раев, Добромир Иванов - либеро). Треньор: Даниел Пеев.

Черно море: Георгиев 3, Атанасов 2, Велинов 12 (кап.), Балабамов 3, Колев 12, Недков 17 (Стоянов, Петков, Е. Георгиев, Кънев - либеро). Треньор: Юлиан Тупанков.