В 70-ата минута на мача Антонов изведе Георгиев сам срещу вратаря и той изпрати топката в мрежата за 1:0. Самостоятелна атака на Чилика в 84-ата минута завърши с нарушение срещу него в наказателното поле и самият той вкара отсъдената дузпа за крайното 2:0.

Владислав Мисяк преди почивката и Борислав Дамянов след нея изпуснаха сами срещу вратаря. Днес отборът лети обратно за България и от понеделник ще се готви в домашна обстановка до началото на пролетния дял от първенството във Втора професионална лига.

Монтана 1921: Ивайло Василев, Даниел Георгиев, Иван Михов, Галин Ташев, Борислав Цонев, Владимир Айтов, Тони Тасев, Йордан Йорданов, Борислав Дамянов, Николай Цветков, Владислав Мисяк (Румен Трифонов, Димитър Илиев, Никола Гавов, Сергей Георгиев, Атанас Илиев, Мирослав Антонов).