Възпитаниците на треньора Даниел Пеев спечелиха втория и четвъртия гейм, домакините взеха първия и третия. В тайбрека „червените” дръпнаха в резултата с 4:0 и го затвориха на 6 точки. Пламен Шекерджиев стана топ-реализатор на мача с 21 точки. По 18 точки за ЦСКА реализираха Иван Крачев и Яни Георгиев. За Монтана най-резултатен бе Златко Кьосев отбелязвайки 19 точки, Александър Симеонов завърши двубоя с 14 т.

ЦСКА: Владимир Станков 1, Иван Крачев 18, Пламен Шекерджиев 21, Яни Георгиев 18, Красимир Георгиев 11, Христо Цветанов 14 - Мартин Божилов-либеро (Смилен Мляков 2, Тодор Костов 1, Ивайло Костов, Стефан Стоянов).
Треньор: Александър Попов.
Монтана: Любомир Агонцев, Минчо Минчев 12, Златко Кьосев 19, Александър Симеонов 14, Иван Латунов 11, Николай Къртев 8. (Георги Михалев, Делчо Раев, Добромир Иванов-либеро).
Треньор: Даниел Пеев.