Второто полувреме започна с натиск на Кариана и пропуск на Мартин Николов. В 62-ата минута Георги Илиев засече с глава центриране отляво на Игнатов и изведе домакините напред в резултата - 2:1. С това те сякаш решиха, че вече са спечелили двубоя и закономерно бяха наказани.

В 70-та минута Андриян Димитров от гостите се оказа на точното място при едно меле пред вратата на карианци и със силен шут изпрати топката в мрежата за 2:2. Пет минути преди края на срещата отново той донесе победата за Спартак (Плевен), след като довкара във вратата избитата от вратаря Начев топка.

Кариана (Ерден) - Спартак (Плевен) 2:3 (1:1)

Кариана (Ерден): Петър Начев, Мартин Николов, Георги Илиев, Владимир Мичев, Георги Търтов, Цветомир Тодоров, Евгени Игнатов (кап.), Християн Илиев (78 мин. Симеон Русев), Ангел Бастунов, Раджеб Халил, Георги Чакъров (55-Ивелин Илиев). Треньор: Веселин Великов.

Спартак (Плевен): Станислав Антонов, Кристиян Григоров, Валентино Макавеев, Цветелин Иванов, Димитър Димитров, Станислав Иванов, Андриян Димитров, Петър Тончев, Ивайло Иванов (90+2 мин. Хосеин Трайков), Ивайло Раденцов (кап.), Преслав Антонов (17 мин. Христо Тодоров). Треньор: Красимир Бислимов.

Голмайстори: 0:1 Ивайло Иванов (24 мин.), 1:1 Евгени Игнатов (26 мин. - дузпа), 2:1 Георги Илиев (62 мин.), 2:2 Андриян Димитров (70 мин.), 2:3 Андриян Димитров (85 мин.).

Главен съдия: Красен Георгиев. Асистенти: Калин Киров, Димитър Димитров.

Жълти картони: Ангел Бастунов (Кариана); Цветелин Иванов, Димитър Димитров, Андриян Димитров, Христо Тодоров (Спартак).

Стадион "Кариана" - Ерден: 60 зрители.