Три победи в кат. до 71 кг записа Илиян Илиев при юношите младша възраст, а всичките си срещи при старшата възраст спечели Георги Руменов (63.5 кг). При мъжете с две победи е Веселин Цветков (60). Толкова извоюваха и братята и братята Христо (45 кг) и Петър (63 кг) Янакиеви при момчетата до 9 и до 11 години.

Турнирът в Пловдив нямаше състезателен характер и медали не бяха раздавани. В него сили премериха 80 състезатели от Тангра (Свиленград), Прайд Енд Глори (Нова Загора), Хара (Стара Загора), GLORY PRO TEAM (Стара Загора), пловдивските Терес и Легион и СК Спорта (Монтана) с треньор Доброслав Добрев-Додо.

Спарингите в града под тепетата бяха генерална репетиция за предстоящото Пепубликанското първенство по кикбокс в стил „лоу кик” и „кик лайт”, което ще се проведе на 1-2 април в Шумен.