"Локомотив" (Мездра) загуби проверката с "Ком" (Берковица) с 1:2. Двата отбора си разделиха по едно полувреме като гостите бяха по-добрият тим през първата част и дори отбелязаха едно попадение.

През второто полувреме домакините излязоха преобразени и натиснаха съперника. Завърналият се голмайстор Петър Димитров изравни резултата. Това сякаш даде криле на "железничарите", които търсеха победата, но липсваше точност при завършващия удар.

Футболистите от Берковица успяха да изненадат момчетата на Ники Нинов и поведоха с 2:1. "Червено-черните" не се отказаха и продължиха да атакуват вратата на гостите. Съставът на "Локомотив" бе освежен с появата на други две нови попълнения - Алекс Савчев, вратарят Милен Георгиев, и Матю Майкъл .

Натискът на мездренчани даде резултат в 85-ата минута, когато резервата Алекс Савчев прати топката в мрежата, но страничният рефер маркира спорна засада на Петър Димитров и отмени попадението. Така двубоят завърши 1:2 в полза на гостите от Берковица.

Отборът на "Локомотив" игра в следния състав: Ивайло Сайков, Давид Стоянов, Михаил Михайлов, Мартин Димитров, Владимир Стоянов, Гроздан Илиев, Брайан Стоянов, Борислав Симеонов, Илия Илиев, Валдемар Стоянов и Петър Димитров (Алекс Савчев, Матю Майкъл, Милен Георгиев).