Първото полувреме на срещата бе перфектно за "Локомотив", който поведе чрез Божидар Цветков и Венислав Митов. До края на първата част "червено-черните" отбелязаха още две попадение. Отново Цветков и Митов завършиха атаките по фланга.

След паузата доминацията на възпитаниците на Владимир Найденов продължи и гостите от Криводол почти нямаха шанс за атака. След поредната атака Росен Крумов прати топката в мрежата за 5:0.

През втората част треньорът на мездренчани пусна в игра футболисти от младшата възраст. Шанс за изява получиха Стивън Докьов, Виктор Митрински, Йоан Цанев и Християн Елисейски.

Разгромният резултат окрили "железничарите", които се втурнаха в атака още по-настървено и това доведе до още три гола. За "Локо" се разписаха Стивън Докьов, Паоло Петков и Валентин Горанов.

При една от малкото атаки на "Ботев", гостите успяха да отбележат почетно попадение. Малко преди последния съдийски сигнал Валентин Горанов оправда доверието на треньора и с хубав удар вкара втория си гол в мача, оформяйки крайното 9:1.

Това е шеста победа от седем срещи за "Локомотив", който до момента записа и едно реми. Следващият двубой на "железничарите" е на 20-ти ноември със състава на "Ботев" (Враца).

Състав на "Локомотив": Никълас Петров, Цветомир Тодоров, Михаил Иванов, Преслав Петров, Никола Цолов, Александър Лазаров, Росен Крумов, Християн Ивов, Паоло Петков и Божидар Цветков, Стивън Докьов, Виктор Митрински, Валентин Горанов, Йоан Цанев и Християн Елисейски
старши треньор: Владимир Найденов