Николай Банов вкара в 80-ата минута след като Делян Дончев го изведе сам срещу вратаря на съперника. 120 секунди по-рано Банов пропусна дузпа, отсъдена за нарушение срещу него. Тогава гостите останаха с десет футболисти заради червен картон на капитана им Генади Петров, който опита саморазправа със противник.

Двубоят ще се запомни с тотално надмощие на дряновския тим през целия мач, белязано с пропусната дузпа, греда и куп чисти голови положения от страна на домакините. През първата част Николай Георгиев уцели гредата. Иван Велев пропусна да вкара на два метра пред голлинията. Мездренският страж спаси и два удара отблизо на Банов.

Локомотив Мездра игра в следния състав:

31. Кристиян Дяков, 16. Николай Генов, 17. Васислав Димитров, 15. Генади Петров (капитан), 8. Гроздан Илиев, 19. Николай Ганчев, 6. Митко Милчев, 14. Пламен Венелинов, 28. Стоян Иванов, 18. Методи Янков, 11. Лионел Матадос.

Ст.треньор Николай Нинов

След този кръг Локо (Мездра) заема 12 позиция във временното класиране с 12 т. и отрицателна голова разлика 14:23.

В следващия XV –ти кръг на СЗ Трета лига Локомотив (Мездра) приема отбора на Севлиево. Срещата е на 13 ноември от 14:30 ч на стадион „Локомотив“.

Източник: sportal.bg