Двата тима не успяха да си отбележат попадения през първото полувреме и се оттеглиха на почивката при нулево равенство.

През втората част обаче момчетата на Антони Здравков отбелязаха три безответни гола и се класираха за следващата фаза в надпреварата за Купата на България.

Даниел Генов откри резултата в 78-ата минута, а в 84-ата отново той покачи на 2:0, след изпълнение на дузпа. Крайния резултат оформи Петър Атанасов в последната минута от редовното време.

„Ботев”: Дамян Дамянов, Ангел Цолов, Венцислав Керчев, Костадин Ничев, Димитър Буров, Мирослав Маринов, Педро Лагоа, Христо Златински, Юлиан Ненов, Даниел Генов, Валери Домовчийски

„Черноморец”: Павлин Евтимов, Мирослав Начев, Даниел Георгиев, Кристиян Калудов, Иван Иванов, Евелин Георгиев, Кристиян Георгиев, Ивайло Русев, Николай Пантев, Румен Николов, Данаил Димов

Източник: sportal.bg