Сигнал за разгрома даде Владимир Каптиев, който още в 8-ата мин. на мача с мощен шут от 20-на метра разтресе напречната греда. Капитанът на карианци Евгени Игнатов-Бамзе откри резултата в 19-ата мин., като асистенцията бе на Васил Тачев. В 28-ата мин. ролите се размениха и Тачев се разписа глава за 2:0. Класиката бе оформена в последната минута на първото полувреме и отново таранът подаде на своя капитан.

Гостите върнаха един гол в 67-ата мин. чрез Денис Таранков, но той се оказа и почетен. Последвалият натиск на Кариана се увенча с нови две попадения в самия край на двубоя. В 88-ата мин. Георги Цеков залъга вратаря Николай Христов и изпрати топката в мрежата за 4:1. В първата минута на добавеното време резервата Християн Василев оформи разгрома с 5:1.

Кариана: Павел Станев, Иван Тодоров, Стенислав Георгиев, Цветко Иванов, Ангел Цеков, Николай Николов, Георги Цеков, Ангел Русев (78-Християн Василев), Васил Тачев (64-Румен Рангелов), Владимир Каптиев (56-Деян Иванов), Евгени Игнатов - кап.

Партизан: Николай Христов, Георги Петков (60-Мартин Тодоров), Галин Величков - кап., Даниел Гергов (46-Радослав Трайчев), Слави Паскалев, Детелин Тодоров, Калоян Тодоров (70-Васил Михайлов), Людмил Атанасов, Денис Шаранков, Веселин Шекеров, Иво Здравков.

Главен съдия: Петър Кузев.

Асистенти: Даниел Ников, Никифор Велков.

Стадион "Кариана” в с. Ерден - 100 зрители.