Първото полувреме на срещата бе отлично за домакините, които поведоха чрез Валентин Горанов и Християн Ивов. След паузата гостите от Козлодуй натиснаха съперника и след два бързи гола стигнаха до 2:2.

15 минути преди последния съдийски сигнал момчетата на Владимир Найденов се активизираха и отбелязаха попадение. Автор на победния гол стана Божидар Цветков с хубав удар.

Това е пета победа от шест срещи за "Локомотив", който до момента записа и едно реми. В петък "железничарите" приемат състава на "Ботев" (Криводол). Двубоят в Мездра е от 15:00 часа.

Стартов състав на "Локомотив": Никълас Петров, Цветомир Тодоров, Михаил Иванов, Преслав Петров, Валентин Горанов, Никола Цолов, Александър Лазаров, Росен Крумов, Християн Ивов, Паоло Петков и Божидар Цветков старши треньор: Владимир Найденов