В среща от предварителна група "C" ВиК (Враца) се наложи над Искър 1923 (Роман) с 3:0 (на полувремето 1:0). Точни за класическия успех на представителния тим на водоснабдителното дружество бяха Александър Миков, Цветан Лазаров и Николай Методиев-Коко.

В другия двубой от същата група Последен танц (Мездра) и Скара бира (Враца) завършиха наравно - 1:1 (на полувремето 0:1). Николай Христов изведе врачани напред в резултата в 18-ата мин. на мача, а Тинчо Динковски възстанови равенството в 28-ата мин.

Начело във временното класиране в група "C" e формацията на ВиК (Враца) с пълен актив от 6 точки, следвана от Искър 1923 (Роман) с 3 т., Скара бира (Враца) и Последен танц (Мездра) с по 1 т.

В предварителна група "D" миналогодишният шампион Атлетик 1996 (Враца) срази четирикратния първенец в турнира Околчица (Моравица) с 5:1 (на полувремето 3:1). Четири гола за врачани реализира Антонио Антониев, а един добави Петко Петков. Почетното попадение за моравчани отбеляза Кристофър Маринов.

В другата среща от същата група Игрис махала (Враца) победи Ийст Бенгал (Мездра) с 3:0 (на полувремето 1:0). На два пъти точен за врачани бе Александър Димитров, а веднъж Росен Ценов.

Едноличен лидер в таблицата в група "D" е Атлетик 1996 (Враца) с пълен актив от 6 точки, пред Околчица (Моравица) и Игрис махала (Враца) с по 3 т. и Ийст Бенгал (Мездра) без спечелена точка.

Тази вечер от 18:30 часа играят Жулиените - Cashback Bulgaria (Мездра), а от 19:30 ч. Скала (Зверино) - Ветераните (Крета) от предварителна група "B".

Утре по същото време са двубоите от предваритeлна група "A" Локо Футбол (Мездра) - Диема-2004 (Върбешница) и Миньор (Згориград) - Нашенци-Пчелна майка (Враца).