Срещата започна с по един пропуск пред двете врати. Ангел Бастунов откри головата сметка на домакините в 21-ата минута, засичайки с глава центриране от корнер. Цветомир Тодоров удвои в първата минута на добавеното на първото полувреме.

Веднага след почивката шут на резервата на гостите Иван Колев разтресе напречната греда. В 51-ата мин. Реджеб Халил направи преднината на Кариана класическа, след като получи извеждащо подавано от дясно от Ивелин Илиев-Шакири. Малко след това греда удари и капитанът на карианци Евгени Игнатов-Бамзе. В 77-та мин., Мартин Николов напредна отдясно и намери в наказателното поле непокрит Владимир Мичев, който изпрати топката за четвърти път във вратата на Павел Здравков. Пет минути преди края на мача влезлият като резерва Галин Димов с неспасяем удар от 20 метра изпрати топката под гредата и направи загубата на Нефтохимик малко по-почетна.

Кариана (Ерден) - Нефтохимик (Бургас) 4:1 (2:0)

Кариана (Ерден): Павел Станев, Георги Търтов (46-Ангел Цолов), Николай Дичев, Мартин Николов, Георги Илиев, Стоян Предев, Ивелин Илиев, Ангел Бастунов, Реджеб Халил, Цветомир Тодоров (63-Владимир Мичев), Евгени Игнатов -кап. (90+1 Георги Чакъров). Треньор: Веселин Великов.

Нефтохимик (Бургас): Павел Здравков, Атанас Ташалов (57-Николай Костов), Джуниет Али, Диян Молдованов, Живко Петков, Иван Цачев (76-Галин Димов), Мирослав Радев, Михаил Георгиев (46-Иван Колев), Пламен Танев, Радослав Апостолов, Цветомир Цонков - кап. Треньор: Диян Петков.

Голмайстори: 1:0 Ангел Бастунов (21), 2:0 Цветомир Тодоров (45+1), 3:0 Реджеб Халил (51), 4:0 Владимир Мичев (77), 4:1 Галин Димов (85).

Главен съдия:Мартин Великов.

Асистенти: Светослав Стойчев, Дарин Страхилов.

Жълти картони: Цветомир Тодоров, Евгени Игнатов (Кариана); Иван Колев, Пламен Танев, Галин Димов (Нефтохимик).

Стадион "Кариана" - Ерден: 100 зрители.