Още в самото начало на мача домакините поведоха в резултата с два гола на новото попълнение Кирил Кръстев в 15-ата и в 18-ата мин. В 39-ата мин. неговият партньор в атаката Валдемар Стоянов направи преднината на "железничарите" класическа, а в самия край на първото полувреме Тихомир Найденов-Бизнеса покачи на 4:0.

В началото на втората част гостите върнаха едно попадение чрез Мирослав Димитров. Крайното 5:1 оформи отново Валдемар Стоянов с второто си попадение в двубоя.

Локо (Мездра) игра в следния стартов състав: Цветомир Николов, Николай Генов, Ивайло Димитров, Ивайло Желязков, Явор Янков, Момчил Манчев, Никола Мишев, Тихомир Найденов, Владимир Вълов, Кирил Кръстев и Валдемар Стоянов.

Контролата пропуснаха титулярният вратар Веселин Цветковски, капитанът Илия Илиев, Костадин Пилитов, Камен Каменов и др.

Това е втора поредна победа на ОФК Локомотив в контролните срещи в рамките на зимната подготовка на отбора. В първата "железничарите" победиха с 6:2 четвъртия на полусезона в Монтанската „А” областна група Партизан (Доктор Йосифово).

Следващата контрола на Локо (Мездра) е тази събота, 17 февруари, от 14:00 часа с деветия в есенното класиране в "А" ОФГ Враца Ботев (Рогозен).