До почивката „железничарите“ водеха с 2:0. Александър Океан откри в 20-та минута след самостоятелен пробив през трима противникови играчи и удар извън пенала.

Пет минути по-късно Александър Океан центрира и Владислав Петров засече, вкарвайки за 2:0.

В началото на второто полувреме Тонислав Колев центрира от корнер и капитана Йоан Цанев направи резултата класически.

Малко след това, след пас в коридор на Милен Илиев, Александър Океан намери Владислав Петров на празна врата, който бе точен, покачвайки на 4:0.

Гостите от Етрополе отбелязаха три попадения в последните 5 минути. Първият гол падна след изпълнение на фаул.

Последва грешка на „червено-черните“, която доведе до втори гол за „Чавдар“.

Крайният резултат 4:3 бе оформен в последните секунди на срещата.

Следващата контрола за „железничарите“ е на 5-ти февруари от 11:00 часа, когато в Мездра гостува мъжкият отбор на „Милин камък“, село Баница.