Междувременно Митко Ценов спечели втората си титла на първенството. След като стана шампион на 1500 м (3:51.28 мин.) с покрит норматив за Балканиадата в Белград, той триумфира и на 800 м. Митко отново нямаше конкуренция и бе най-бърз с време 1:56.97 мин. Втори - на 72 стотни след него, финишира Алекс Василев (Академик - София), а бронзовия медал заслужи една от новите надежди на мездренския клуб Иво Балабанов, който пробяга дистанцията за 1:58.04 мин. Четвърти се нареди неговият съотборник Спасимир Делибашев с 1:59.93 мин, а пети е бившият състезател на клуба Александър Йотовски (Актив 2013 - Пловдив) с2:01.17 мин.

При първия си старт в щафетата 4х400 м квартетът на Атлет (Мездра) Балабанов - Николов - Делибашев - Ценов финишира пети с време 3:33.20 мин. Първа е щафетата на Академик (София) с 3:24.33 мин., следвана от тази на ЦСКА с 3:24.90 мин. и на КЛАСА с 3:28.91 мин.

Така равносметката от представянето на Спортен клуб Атлет (Мездра) на Националните шампионати в зала е: два покрити норматива за Балканиадата в Белград (от Митко Ценов и Иво Блабанов на 1500 м) и 7 медала - 4 златни, 2 сребърни и 1 бронзов.

Златни медали спечелиха Митко Ценов на 800 и 1500 м и Йоло Николов на 3000 м при мъжете, както и Дева-Мария Драгиева на 1500 м при девойките младша възраст. Сребърни отличия заслужиха Иво Балабанов на 1500 м при мъжете и Рая Лалова на 800 м при девойките мл. възраст, а бронзов медал - Иво Балабанов на 800 м отново при мъжете.