3

Сакатлък Юнайтед (Мездра)

4.

Лъвчета (Мездра)

Първите срещи са на 13 май от 18:30 между отборите на „Ботевь (Брусен) и „Кохонес Гранде” (Мездра).

Втората среща е с начален час 19:30 между „Балкански вихър” (Руска Бела) и„Сакатлък Юнайтед” (Мездра).

В предварителните групи ще се играе по системата „всеки срещу всеки”. Напред продължават отборите, заели първите две места в двете предварителни групи. Времетраенето на срещите е две полувремена по 25 минути.

Полуфиналите са на 22 май (сряда), а мачът за бронзовите медали, финалът и награждаването на победителите - на 27 май (понеделник).

Съдия на турнира ще бъде врачанският рефер Румен Каменов, технически секретар - Жанета Маринова, медицинско лице - Крася Кожухарова, а за реда и охраната по време на срещите ще се грижат служители на Районно управление „Полиция“ - Мездра.

Отборите, класирали се на I, II, III и IV място, ще получат купи, грамоти и парични награди: за първо място - 500 лв., за второ - 300 лв., за трето - 200 лв., за четвърто - 100 лв. Ще бъдат връчени две индивидуални награди от по 100 лв. - за най-добър вратар, за голмайстор и специална награда за феърплей.