Пред „Партизан“ се откри добра възможност още в 7-та минута, но защитниците на гостите се справиха с опасността.

Две минути по-късно Гроздан Илиев центрира от корнер, капитанът на „черно-белите“ Генади Петров стреля с глава, но кълбото премина покрай сглобката на вратата, пазена от Ганчев.

Най-чистата ситуация за мездренчани бе в 14-та минута, но Пламен Венелинов бе неточен, стреляйки встрани от целта.

„Локомотив“ откри резултата в 25-та минута от дузпа. Точен от бялата точка бе Николай Ганчев.

Десет минути по-късно Михаил Иванов прати топката над вратата.

В ответната атака стражът на „Локомотив“ Васил Асенов боксира, но кълбото попадна в краката на непокрития Милен Тонев, който вкара за 1:1.

Шест минути след началото на втората част Дилян Димитров покачи на 2:1, правейки пълен обрат в мача.

В 89-та минута влезлият като резерва Димитър Димитров направи самостоятелен рейд и шутира, но топката премина на сантиметри покрай десния стълб.

Така двубоят завърши 2:1 в полза на „Партизан“.

„Локомотив“: Васил Асенов, Стефан Стефанов, Генади Петров (к.), Васил Сапунджиев, Николай Ганчев, Гроздан Илиев, Светослав Валериев, Антонио Йорданов, Пламен Венелинов (Иван Аспарухов), Михаил Иванов, Ваньо Иванов
старши треньор: Диан Попов

„Партизан“: Веселин Ганчев, Галин Великов (к.), Георги Петков, Любомир Иванов, Калоян Тодоров (Теодор Любомиров), Михаил Милчев, Борислав Иванов, Радослав Батов (Ангел Русев), Делян Димитров, Момчил Стоянов, Милен Тонев (Димитър Димитров)
старши треньор: Илия Войнов

Жълти картони: Дилян Димитров, Любомир Иванов (П), Гроздан Илиев (Л)

След този двубой „железничарите“ имат актив от 32 точки и голова разлика 35-47. Възпитаниците на Диан Попов записаха осем победи, осем ремита и шестнайсет загуби, завършвайки сезона на 13-то място.