© ОФК "Локомотив" (ГО)

Играта през първото полувреме бе равностойна като попадение в една от двете врати така и не падна.

Домакините записаха на своята сметка и една греда в 17-та минута.

Първи до гол стигна „Локомотив“ (Горна Оряховица). След центриране от корнер и последвал рикошет Стефан Иванов откри резултата.

„Червено-черните“ опитаха да отговорят на своя съперник, но така и не успяха да се разпишат.

Точка на спора сложи Стефан Неделчев в 82-та минута. Димитър Байдаков напредна по десния фланг и центрира към наказателното поле, където Стефан Неделчев засече с глава, не оставяйки шанс за реакция на Васил Асенов.

До края на срещата попадение на падна и горнооряховските „железничари“ се поздравиха с успеха.

„Локо“ ГО: Иван Петров, Стефан Иванов, Мартин Минчев (Валентин Петров), Андрей Петров, Ивайло Велчев (Денислав Николов), Емил Копаранов (Димитър Байдаков), Делян Дончев, Стефан Неделчев, Кристиян Райчев, Красимир Гавазов (к.) (Тодор Бакърджиев), Янислав Цачев
старши треньор: Светлин Ивановорна

„Локо“ Мз: Васил Асенов, Стефан Стефанов, Васислав Димитров, Васил Сапунджиев, Николай Ганчев (к.), Гроздан Илиев (Митко Красимиров), Михаил Иванов, Светослав Валериев, Антонио Йорданов (Иван Аспарухов), Деян Иванов, Ваньо Иванов
старши треньор: Диан Попов

След този двубой мездренчани вече заемат 14-та позиция във временното класиране с актив от 23 точки и голова разлика 22-38.

В следващия кръг „Локомотив“ приема дублиращия тим на „Етър“ (Велико Търново). Срещата на градския стадион в Мездра е на 7-ми май от 18:00 часа.