В седмата минута домакините пропуснаха да открият резултата, целейки напречната греда след удар от границата на наказателното поле. Две минути по-късно „бистришките тигри“ поведоха с гол на Томи Костадинов.

Последваха две отлични възможности за гостите, но стражът на „железничарите“ Кристиян Дяков парира изстрелите им.

В средата на първата част момчетата на Ники Нинов получиха шанс да изпълнят фаул. Зад топката застана опитният Милен Василев, но ударът му бе неточен.

Няколко минути по-късно гостите удвоиха преднината си. Защитник на домакините върна топката във вратарското поле, Емил Гъргоров се възползва от грешката, открадна кълбото и го прати в мрежата за 0:2.

Втората част започна с неточен удар за гостите от Бистрица.

Последваха пропуски за „железничарите“. С неточни изстрели се отчете Милен Василев.

„Витоша“ сложи точка на спора след изпълнение на 11-метров наказателен удар. Точен от бялата точка бе Ради Илиев.

Крайният резултат 0:4 в полза на „бистришките тигри“ оформи Станислав Петров.

Следващата проверка на „Локомотив“ (Мездра) е на 17-ти юли с тима на „Първа атомна“ в Козлодуй.