© СПИСАНИЕ "АТЛЕТИКА"

Втора се нареди Маринела Нинева от „Локомотив“ (Дряново) с време 1:15:52. Трета финишира Девора Аврамоваот „Берое“ (Стара Загора) -1:18:04.

Другата представителка от СК „Атлет“ – Таня Димитрова се класира пета с време 1:25:04.

Шампион при мъжете стана Стоян Владков. Бегачът от „Локомотив“ (Дряново) завърши трасето за 1:08:30, изпреварвайки Йоло Николов, който финишира за 1:08:42. Бронзовият медал завоюва атлетът от „Стратеш Атлет“ (Ловеч) Стефан Йорданов с време 1:10:11.

Възпитаникът на Йоло Николов – Мирослав Спасов завърши бягането за 1:47:15, което му отреди 57-мо място в крайното класиране.

В шампионата се включиха повече от 100 бегачи от страната, а общо участниците в трите трасета - 10.55 км, 21.1 км и 42.195 км бяха над 600.