Пред не повече от 200 зрители в зала „Младост” двата отбора изиграха изключително равностоен мач. Гостите спечелиха първата четвърт с 21:15, а в следващите три двата резултатът бе равен. 6 минути преди края монтанчанки намалиха пасива си до 2 точки, но с две поредни важни тройки Миляна Божович на практика реши изхода от мача.
Димана Макариева също вкара тройка 1:27 минута преди сирената за 67:68, но домакините нямаха сили за обрат. За Монтана американката Сара Буут беше най-резултатна с 19 точки и 10 борби. Макариева добави 15 точки, а Виктория Стойчева и Христина Иванова вкараха по 11 точки. Миляна Божович отбеляза 32 точки и спечели 8 борби за Партизан.

Монтана – Партизан 71:77 (15:21, 14:14, 18:18, 24:24)

Монтана: Виктория Стойчева 11, Цветомира Шаренкапова 2, Димана Макариева 15, Даниела Петева 5, Сара Бут 19 (Христина Иванова 11, Радостина Димитрова 8. Мария Желязкова, Милана Живадинович). Треньор: Стефан Михайлов.
Партизан: Миляна Бойович 32, Иванка Матич 14, Олга Степанович 11, Лидич Вучкович 11, Рада Видович 4 (Мария Цветкович 2, Милица Митрович 2, Жаклина Янкович 1). Треньор: Благое Ивич.

Съдии: Иван Миялковски, Александър Давидов, Никола Якимовски.

Зала: „Младост” - 200 зрители.