При момичетата, родени през 2015 г, Беатрис Стоянова спечели златното отличие на 60 м гладко бягане. Два сребърни медала завоюваха Беатрис Стоянова и Натали Недева в дисциплината скок дължина от място в двете възрастови групи. При момчетата Николай Митов донесе бронза в същата дисциплина.

Освен медалите възпитаниците на треньора Жанета Маринова завоюваха и 3 четвърти места – близнаците Теодора и Николай Мишеви финишираха четвърти а бягането на 600 м, а Николай Митов записа 4-то време в дистанцията 60 м.

Останалите състезатели от „Атлет“ - Яна Кръстева, Натали Недева,Юлия Николова, Николета Димитрова и Николай Костадинов също се представиха добре, но останаха извън класирането.

В събитието се включиха над 700 деца от най-големите атлетически школи от цяла България, включително участници от над 20 големи столични клубове. Атлетическа лига GO!KIDS! се организира от 2017-а година и е най-масовото спортно събитие на национално ниво по лека атлетика за деца.