© balkanec.bg

Още през първото полувреме домакините демонстрираха превъзходството си, а непрекъснатата промяна на цифрите в резултата бе категорична за доминацията на балканци. И шестте гола паднаха още през първите 45 минути, а след почивката и двата тима продължиха да експериментират безрезултатно.

Със започването на срещата футболистите на Иван Редовски успяха да поведат в резултата след като новото попълнение Петко Петков се разписа, добавяйки топката след отразен удар на Кристиян Ковачев. В 7-ата минута резултатът бе удвоен, а автор на попадението бе друг нов играч в редиците на "зелените" - Георги Кременлиев. 5 минути след това, резултатът стана класически, след като Кристиян Ковачев вкара за 3:0. При следващата атака гостите бяха тотално обезверени с втори гол в сметката на Петко Петков и резултат от 4:0 само няколко минути след старта на двубоя.

В 23-ата минута таранът Петко Петков заби майсторски гол, при който кълбото рикушира в десния страничен стълб и се оплете в мрежата за 5:0, оформяйки своя хеттрик. 6-ото попадение във вратата на "червено-черните" бе дело на Кристиян Ковачев. Именно при резултат 6:0 двете страни се оттеглиха на почивката.

След подновяването на играта, старши треньорът и президент Иван Редовски тотално преобрази тима си, като всички футболисти на пейката взеха участие в днешния мач. До края на срещата обаче, домакините пожалиха "железничарите" и до нови попадения така и не се стигна и отборите се прибраха в съблекалните при краен резултат 6:0.

Източник: balkanec.bg