© Община Козлодуй

Денис Иванов стана шампион в категория 89 кг мъже, като на финала победи състезател от ОСК „Фаворит 07”. В полуфиналната му среща съперникът му се отказал заради високото ниво на Денис.

Останалите пет състезатели от гр. Козлодуй също се представиха достойно, а именно: Богдан Никифоров, който се класира трети при мъже до 69 кг, Бисер Георгиев – трети при мъже до 79 кг, Георги Младенов – пети при деца 10-12 г. до 32 кг, Виктор Въжаров – трети при деца 7-9 г. 36+ кг, и Мартин Атанасов, който зае второ място при деца 7-9 г. до 33 кг.

По повод Европейското първенство при мъже и жени, което ще се проведе през месец декември в Анталия, Турция, до 14 август Денис Иванов беше на лагер в НСБ „Спортпалас” край Варна, като част от Националния отбор на България.

На състезателите от Клуб по кикбокс „Златните момчета” на 6 септември им предстои Държавно първенство в гр. Каварна, а на 18-20 септември – Международния турнир „Купа на АЕЦ Козлодуй” в гр. Козлодуй.

Източник: kozloduy.bg