В „Дивизия 2” с предно предаване победи Ивайло Йончев от АМК Ботевград с Хонда Сивик. Успехът му бе достатъчен, за да спечели предсрочно нова титла в класа. Втори финишира Пламен Цветанов от Старт М с Опел Астра следван от Симеон Велев от Ботевград с Хонда Сивик. Цветелин Велков от Старт М с ВАЗ спечели мъката битка в „Дивизия 3” със задно предаване. Втори е съотборникът му Георги Ставров, а трети остана Момчил Младенов от Жико Моторспорт /Видин/. Класирането се запази и в клас „Лада”. Ханко Бориславов от видинския клуб получи купата в памет на Александър Атанасов – за най-млад пилот.

Нови 25 точки прибави към актива си АМК Старт М /Криводол/, който стана отборен първенец в 6-ия кръг. На второ място е АМК Ботевград, пред Старт М 2. Наградите на призьорите връчиха кметът на община Криводол инж. Петър Данчев и собствениците на Строител /Криводол/, брататя инж. Спас Спасов и архитект Мариел Спасов. В церемонията се включиха и техните синове – Васко и Ангел.