ХК „Пирин-64“ (Гоце Делчев) записа победа и загуба. Неврокопчани надиграха с 22:18 състава на „Беласица“ и допуснаха поражение от тима на домакините от Сливница с 23:30.

Най-интересен бе сблъсъкът между ХК „Интер“ и „Беласица“. Първото полувреме завърши при равенство 13:13. През втората част надлъгването продължи, но тимът от Благоевград успя да вземе двете точки с 28:27.

След първите изиграването на първите срещи лидер във временното класиране е „Интер“ с 4 пункта и голово съотношение 76-41. Втори е „Сливница“ със същия точков актив и голова разлика 66-32. Третото място заема „Пирин-64“ с 2 точки и 45-48.

В дъното на таблицата са „Беласица“ и „Локомотив“, без спечелена точка.

Следващият турнир е на 5-ти ноември, неделя. Домакин на двубоите е „Неврокоп Арена“ в Гоце Делчев.