В 14-ата минута реферът отсъди дузпа в полза на моряците. Пабло Гарсиев стреля, но Бариос спаси. Живко Атанасов опита добавка, но прати топката в аут.

В 22-ата минута стражът на "Черно море" Иван Дюлгеров направи чудесно спасяване след удар на Момчил Цветанов, но се оказа, че има и маркирана засада.

Малко след началото на втората част Жан-Пиер Да Силва влезе в наказателното поле, стреля, но Дюлгеров спаси.

13 минути по-късно Мазир Сула стреля от границата на наказателното поле, Федерико Бариос изби, топката попадна у Исмаил Иса, който от 7-8 метра стреля в аут.

В 78-ата минута Исмаил Иса влезе в наказателното поле и бе застъпен от Стефан Велев. Реферът отсъди втора дузпа в полза на гостите. Този път зад бялата точка застана Атанас Илиев, който стреля силно, Федерико Бариос докосна топката, но това не бе достатъчно и тя влезе в мрежата за 0:1.

В 86-ата минута домакините можеха да изравнят резултата. Врачани сътвориха най-добрата си голова възможност. Браян Переа пусна пас към Спас Георгиев, който стреля от малък ъгъл, но Иван Дюлгеров изби в корнер.

До края на двубоя не паднаха повече попадения и така мачът завърши с успех за тима, воден от Илиан Илиев.

Източник: botev-vratsa.com