Първата част премина под диктовката на „Локомотив”. Въпреки добрата игра на мездренчани, гол така и не падна и първата част завърши наравно 0:0.

Второто полувреме започна с натиск на „железничарите”. С пропуск се отчете Мартин Драгомиров. Малко по-късно „Локомотив” нацели и напречната греда, след удар на Калоян Каменов.

Символичният гост в този мач откри резултата в 40-ата минута след хубав центриране от фаул на Цветомир Караиванов.

Десетина минути по-късно при бърза контраатака на „Локомотив” Теодор Симеонов излезе сам срещу стража на „София сити” и с техничен удар покачи на 2:0.

В самия край на срещата попадение на Михаил Карашлийски бе отменен поради нарушение срещу вратаря на символичните домакини.

Така „Локомотив” записа първи успех в надпреварата и след една загуба и една победа има 3 точки в актива си.

Утре е третият двубой в групата. В 09:15 часа „железничарите” излизат срещу добре познат съперник – „Звездичка” (Бургас). Мачът се оформя като битка за второто място, тъй като двата тима са с равни точки.