В 6-та мин. Ивелин Илиев-Шакири откри резултата след асистенция на Билал Бари. Пет минути по-късно от фаул Николай Цветков-Демона можеше да покачи. Това направи в 23-та мин. Бари, който бе изведен от Стефан Каменов зад гърба на защитата на домакините и с удар в далечния ъгъл направи 2:0.

Въпреки многото смени, които старши треньорът на Монтана Никола Спасов направи на полувремето, Монтана не изпусна инициативата. След няколко пропуска дойде 84-та мин., когато Борислав Балджийски центрира от ляво и Тони Тасев направи резултата класически. Три минути преди края на мача Балджийски се разписа с глава, след подаване от ляво на Николай Минков.

Монтана: Марин Орлинов, Владимир Айтов, Раян Сенхаджи, Джермано Льо Сампе, Преслав Петров, Янко Ангелов, Ивелин Илиев, Стефан Каменов, Бари Билал, Николай Цветков, Сергей Георгиев (Благой Макенджиев, Александър Башлиев, Валери Христов, Стефан Цонков, Димитър Илиев, Йордан Йорданов, Борислав Балджийски, Тони Тасев, Росен Кръстев).