В зала "Младост”"домакините играха без две от звездите си - Христина Иванова и Виктория Стойчева, които получиха почивка, но въпреки това се справиха на ниво. Гостите се хвърлиха с огромно желание и дори записаха успех във втората част - 20:17.

Габриела Костова завърши с дабъл-дабъл - 14 точки и 20 борби за Монтана. Най-резултатна за победителките бе Дебора Филипова 17 т. Михаела Петрова отбеляза 15 т. за Септември.

Монтана 2003 - Септември (София) 86:60 (29:15, 17:20, 24:8, 16:17)

Монтана 2003 : Дебора Филипова 17, Цветомира Шаренкапова 7, Габриела Костова 14, Мария Желязкова 8, Преслава Колева 16 (Валентина Горанова 7, Йоана Иванова 5, Кристиана Борисова 5, Димана Макариева 3, Надежда Симеонова 2, Радостина Димитрова 2). Треньор: Стефан Михайлов.

Септември: Християна Николова 7, Константина Кокагиани 12, Борислава Денчева 8, Валентина Веселинова 12, (Михаела Петрова 15, Йоана Денчева 7, Андреа Николова 2, Гергана Козарева 2, Виолета Григорова 2, Кристина Захариева). Треньор: Борислава Мандур.

Съдии: Иван Методиев, Георги Брестенички, Божидар Йорданов.

Зала "Младост” - Монтана: 50 зрители.